جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف با حمایت لبخند برگزار می شود

جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف با حمایت لبخند برگزار می شود

-ثبت نام در چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.

 

این رویداد با حمایت آژانس تبلیغاتی لبخند به عنوان حامی رسانه ای در تاریخ 14 تیر ماه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی جشنواره، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته و دبیرخانه رویداد های خاص دانشگاه شریف (Sharif ICT) در حال برگزاری چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف ( IT Weekend 4 ) به تاریخ 14 تیر ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف و با نگاه تخصصی بر روی مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات می باشد. لازم به ذکر است سه دوره پیشین این رویداد با حضور پرشور علاقه مندان به مباحث روز دنیای فناوری اطلاعات و سخنرانان برجسته در در این حوزه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند.

این رویداد با همکاری و حمایت معنوی، آژانس تبلیغاتی لبخند، آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (لایتک)، سازمان فناوری اطلاعات ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ( پارک فناوری پردیس )، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ( مرکز تحقیقات و مخابرات کشور )، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

 

تخفیف ویژه آژانس تبلیغاتی لبخند برای علاقه مندان به حضور در جشنواره فناوری اطلاعات

 

علاقه مندان به حضور در این جشنواره یک روزه می توانند با تماس به مرکز دبیرخانه همایش به شماره 140 118 95 021 و معرفی آژانس تبلیغاتی لبخند از تخفیف ۵۰ درصدی ویژه آژانس تبلیغاتی لبخند بهره مند شوند.

 

بدین منظور در تماس با مرکز دبیرخانه ذکر کنید که از طریق آژانس تبلیغاتی لبخند با جشنواره آشنا شده اید. هم چنین دانشجویان عزیز نیز می توانند از تخفیف ویژه لبخند برای دانشجویان بهره مند شوند.

 

هزینه حضور در جشنواره فناوری اطلاعات برای کاربران آژانس تبلیغاتی لبخند ۷۵ هزارتومان و برای دانشجویانی که از طریق آژانس تبلیغاتی لبخند اقدام به خرید می کنند ۴۰ هزار تومان است.

 

وب سایت جشنواره: http://itweekend.ir

شماره تماس دبیرخانه: 140 118 95 021

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت