logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

آژانس تبلیغاتی لبخند : ۰۲۱۲۸۴۲۹۱۸۴

دکتر وبسایت، تا همیشه رایگان

 

قطعا وبسایت شما بخش بزرگی از نمایش شماست. نمایشی که قرار است در آن نگاه ها را به سوی خود جلب کنید. رقیبان را کنار زده و بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل نمایید.

آنالیز سرعت

آنالیز واکنشگرایی

آنالیز امنیت

آنالیز سئو

آنالیز کارایی

آنالیز کدها

آنالیز سایت با دکتر وبسایت

 

آنالیز سایت همیشه مساله ای چالش برانگیز برای بسیاری از مالکان وب سایت ها بوده است. بیشتر آن ها به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند آنالیز سایت خود را دقیقا انجام دهند . آنالیز سایت یکی از مهمترین مواردی است که باید آن را همیشه دنبال کرده و انجام دهید. ابزارهای زیادی برای آنالیز سایت وجود دارد اما نسخه ایرانی آنالیز سایت بسیار کم است و اکثرا تمام ترجمه سایت ها آنالیزیات انگلیسی هستند و با سئو محلی و داخل ایران به خوبی عمل نمیکنند . در آنالیز سایت فاکتور های بسیار مهمی وجود دارد که دکتروبسایت تمام انها را در آنالیز سایت خود دخیل میکند و تحلیل کاملی به شما ارائه میدهد .
Site analysis

آنالیز سرعت وبسایت

 

وقتی کمپین های بازاریابی دیجیتال راه اندازی می شوند، یکی از مواردی که دارندگان وب سایت خیلی برای بهبود آن تلاش می کنند، ظاهر وب سایت شان است. اما در کنار آن، یک چیز دیگر هم هست که دارندگان وب سایت باید به آن توجه کنند و آن هم سرعت وب سایت است .
سرعت لود صفحات وب سایت، سرعت لود محتوای سایت را تعیین می کند. بنابراین، اگر می خواهید پتانسیل کامل را از وب سایتتان داشته باشید باید روی سرعت وب سایتتان هم کار کنید. این کار به نفع سایت شما خواهد بود چون رتبه سایت را افزایش می دهد و افزایش رتبه هم برای شما سود آور است.
دکتر وبسایت با آنالیز سایت شما راهنمایی های موثری در افزایش سرعت سایت شما میکند .

مزایای افزایش سرعت سایت :

کاهش نرخ بازگشتی bounce rate 0
بالا بردن نرخ تبدیل 0
رضایت بازدید کننده ها 0
بهبود رتبه گوگل 0

آنالیز سایت در واکنش گرایی :

 

موتور جست و جوی گوگل به سایت هایی که از تکنولوژی ریسپانسیو استفاده کرده باشند،لقب موبایل فرندلی می دهد. روز به روز استفاده از اینترنت تلفن همراه در میان افراد مختلف گسترش می یابد و این امر باعث می شود که کاربران بیشتری به صورت روزانه وارد سایت های اینترنتی بشوند و دنبال محصولات و یا خدمات مورد نیاز خود بگردند.خیلی از این افراد شاید امکان دسترسی به کامپیوتر و یا لپتاپ ندارند پس با تلفن همراه خود به این جست و جو می پردازند! با گسترش موبایل هایی که توانایی اتصال به اینترنت دارند. موبایل ها هدفی برای تولید کنندگان محتوا در دنیای وب شدند. بنابراین شناخت توانایی ها و محدودیت های این دستگاه و شناخت تکنولوژی هایی که این دستگاه ها استفاده می کنند،برای تولید کنندگان محتوا در وب از اهیمت بالایی برخوردار است. وبسایت هایی که از تکنولوژی های موجود در موبایل برای ارائه محتوای متناسب با آن استفاده می کنند را اصطلاحا وب سایت های mobile-friendly مینامیم.
دکتر وبسایت با آنالیز سایت شما میزان واکنش گرایی ان را به شما میگوید و در بهبود این کار شما را راهنمایی میکند

صرفه جویی در هزینه 0
افزایش ترافیک وب سایت 0
سبقت از رقیبان 0
بهبود رتبه گوگل 0
آنالیزسایت
۶۱ درصد کاربران هنگامی که نتوانند به سرعت به هدف مورد نظرشان برسند، به سایت دیگری خواهند رفت.

کمتر از 3 ثانیه وقت دارید.

۵۷ درصد از کاربران اذعان داشتند که احتمال کمتری دارد که با سایتی که برای موبایل بهینه نشده باشد کار کنند.

بیشتر از 5 مگابایت از اینترنت کاربران را استفاده نکنید

آنالیز سایت در کارایی :

 

کارایی یعنی میزان سهولت کار با یک چیز. این چیز میتواند یه ماشین باشه، یا یک ابزار یا پروسه، کتاب، نرم افزار، اپلیکیشن یا کتاب. هر چیزی که آدم میتواند با ان ارتباط برقرار کنه باید قابل استفاده باشد. در مورد وب سایتها و نرم افزارها، کارایی یعنی کار کردن و دستیابی به اهداف مورد نظر در حین کار با اون نرم افزار یا وب سایت برای یک فرد معمولی تا چه حد ساده است .
کارایی میتواند به مجموعه ای از عوامل بستگی داشته باشه، مثل توانایی یادگیری، حافظه، بازده، رضایت و خطاها. توانایی یادگیری یعنی اجرای کارها برای یه کاربر تازه کاری که اولین باره سایتتان را میبیند تا چه حد ساده است. حافظه یعنی کار با سایت برای کسی که قبلا به سایتتون اومده و حالا بعد از گذشت یه مدت زمانی دوباره بازگشته چقدر ساده است. بازده یعنی بعد از اینکه کاربرها با طرز استفاده از سایت آشنا شدند با چه سرعتی میتوانند کارهای مورد نظرشونان روی سایتتان انجام بدهند. رضایت یعنی اینکه آیا کاربرها از طراحی سایتتان راضی است و خطاها یعنی تعداد اشتباهاتی که کاربرها در حین کار با سایت مرتکب میشوند ، سختی اشتباهات و سهولت اصلاح انها .دکتروبسایت به صورت رایگان کارایی سایت شما را مورد بررسی قرار میدهد .
مزایای داشتن یک سایت با کارایی بالا :

دسترسی راحتتر به اطلاعات 0
بهتر دیده شدن در موتور جستجو 0
ایندکس سریع تر در گوگل 0
افزایش رضایت کاربران 0
بالا بردن نرخ تبدیل کاربر به مشتری 0

آنالیز سایت در امنیت :

امروزه میلیون ها کاربر در سرتاسر کشور به اینترنت متصل هستند. کاربری های اینترنت از عضویت در یک شبکه اجتماعی گرفته تا وب سایت های بزرگ بانکی نیاز به سطحی از امنیت برای حفاظت در فضای مجازی دارند. امنیت در فضای اینترنت از حفاظت از نام کاربری یا مشخصات فردی ساده گرفته تا رمز عبور حساب بانکی یا حفاظت یک وب سایت هر روزه اهمیتی دو چندان پیدا می کند. با گسترش تعداد کاربر ها اینترنت تعداد افرادی که می خواهند در این فضا سوء استفاده کنند نیز رو به افزایش است. بدین جهت امنیت و حفاظت در اینترنت یکی از تخصص های پر اهمیت دنیای تکنولوژی است. و این امر در هر سطحی می بایست مورد توجه قرار بگیرد. از سطح کاربران عادی گرفته تا متخصصان و طراحان وب سایت باید از امن بودن سایت خود مطمئن باشند . اهداف حملات آنلاین نیز متفاوت هستند. وب سایت شما ممکن است اطلاعات با ارزشی برای دزدیدن داشته باشد و یا از وب سایت شما برای پخش بد افزار ها استفاده شود. هر وب سایتی خدماتی ارئه می دهد. برای کسی که سعی می کند که به زور وارد وب سایت شما شود همیشه به دنبال راه های جدیدی برای ورود هستند. علاوه بر این امنیت سایت ابروی یک سایت و برند است اگر سایت شما مورد حمله قرار گیرد و اسیب پذیر باشد احتمال ازبین رفتن برند شما وجود دارد .
مزایای داشتن سایت امن :

افزایش اعتماد گوگل 0
استفاده بهینه از منابع 0
جلوگیری از سرقت اطلاعات 0
جلوگیری از دیفیس سایت 0

امنیت در برابر تزریق SQL

آنالیز سایت در برابر تهدید تکذیب سرور

آنالیز سایت در رمزنگاری

امنیت مقابل حملات XSS

آنالیز سایت در سئو:

 

شاید مهمترین و سخت ترین مشکل بسیاری از کسب و کار های امروزی این است که نمیتوانند برند خود را به مردم و کاربران معرفی کنند .
کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌های است که باعث می شود به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو و گوگل هستند، معرفی شوید. قرار گرفتن نام سایت شما در رتبه‌های بالا در صفحات نتایج موتور‌های جستجو (SERPs) بسیار ارزشمند است. در واقع این یک تبلیغ رایگان در بهترین فضای تبلیغاتی جهان است. این فرآیند باعث می شود ترافیک رایگان و طبیعی از سمت موتورهای جستجو مانند گوگل به سمت سایت شما هدایت شود. با توجه به اینکه این ترافیک از طریق جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما بدست آمده است ، امکان جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری بسیار بالا است.
در بازار رقابتی امروز سئو مهم‌تر از همیشه خودنمایی می کند. میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای حل مشکلات و پیدا کردن پاسخ سوالات خود استفاده می کنند. بنابراین به وضوح روشن است اگر صاحب یک وبلاگ ، سایت یا فروشگاه اینترنتی باشید سئو می‌تواند باعث رشد و رسیدن به اهداف کسب و کارتان شود.
مواردی که در این زمینه مورد بررسی قرار میگیرد :

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی 0
فعالیت در شبکه‌های اشتراک گذاری بوکمارک 0
استراتژی لینک بیلدینگ 0
تولید محتوای شما 0
بررسی محتوای کپی شده 0
آنالیز سایت در اعتبار دامنه و صفحات 0
آنالیز سایت رتبه MOZ 0
آنالیز سایت در لینک بیلدینگ داخلی 0

و اما چرا دکتروبسایت؟

 

 

تفاوت اصلی آنالیز سایت در دکتروبسایت با دیگر آنالیز سایت ها در چیست ؟

 

اولین مزیت دکتر وبسایت کاملا رایگان بودن آنالیز سایت آن می باشد. همچنین سایت شما توسط تیم متخصص در زمینه برنامه نویسی و سئو مورد بررسی قرار میگیرد تا بهترین آنالیز سایت ممکن به شما داده شود و آنالیز سایت شما توسط سیستم از قبل برنامه نویسی شده صورت نم یگیرد. علاوه بر این موارد، دکتر وبسایت پلن های سئو و پلن لینک بیلدینگ را به صورت رایگان شما ارائه می دهد تا با پیاده کردن آن در بهترین حالت ممکن به نتیجه برسید .
340

ثبت نام شده

وبسایت تا کنون جهت آنالیز ثبت نام کرده اند

17

آنالیز شده

وبسایت تا کنون آنالیز شده اند.

323

در صف

وبسایت در انتظار آنالیز هستند.